Про нас

Історія нашої компанії бере початок з 2001 року. Компанія «Віндпласт» є виробником високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій. Успішне перебування на ринку України, постійний моніторинг і впровадження світових досягнень у власному виробництві дає підстави гарантувати клієнтові високий рівень якості продукції та обслуговування. Наша компанія орієнтована на задоволення потреб споживача. Ми з радістю вислухаємо Ваші побажання і запропонуємо найкращий варіант конструкції з урахуванням паритетного співвідношення «ціна - якість». Компанія «Віндпласт» гарантує високу якість металопластикових виробів і дає реальний термін гарантії на експлуатацію - 5 років.

Ми не обіцяємо неможливого - ми виконуємо обіцяне.

На Ваш розсуд, компанія «Віндпласт» пропонує як звичайні металопластикові білі вікна та двері, так і широкий спектр ламінованих покриттів на будь-який смак і стиль; дійсно ефективні енергозберігаючі склопакети; проти зламні системи і дитячі замки. Супутніми товарами є підвіконня, москітні сітки, відливи і ще багато чого для забезпечення максимальної безпеки і підвищення комфорту в оселі клієнта.

Висококваліфіковані фахівці компанії «Віндпласт» допоможуть реалізувати найвибагливіші дизайнерські рішення і виготовити нестандартні однак ергономічні конструкції вікон. Ми піклуємося про Вас і використовуємо на виробництві тільки якісні, безпечні і довговічні матеріали.

Компанія «Віндпласт» дбає про власну репутацію і, на відміну від деяких недобросовісних виробників, завжди встановлює тільки ту продукцію, яка вказана в договорі з клієнтом. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що заплатили гроші і отримали саме той профіль, склопакети і фурнітуру, які були обрані Вами.