Компанія «Віндпласт»
Купуючи нашу продукцію, клієнт платить гроші за якість, а не за бренд»
Андрій Борецький, засновник ТОВ «Віндпласт» та ТМ «BORECKI-двері»
Історія нашої організації розпочинається з 2001 року. Компанія «Віндпласт» є виробником високоякісних металопластикових конструкцій. Постійний моніторинг і впровадження світових досягнень у нашому виробництві дають підстави гарантувати клієнту високий рівень якості продукції та обслуговування. Наша компанія орієнтована на максимальне задоволення потреб споживача. Ми з радістю вислухаємо Ваші побажання та порадимо найкращий варіант конструкції із врахуванням паритетного співвідношення «ціна - якість».
Виробничі потужності компанії «Віндпласт» дають можливість виготовлення широкого асортименту металопластикових конструкцій різної складності та розмірів, кольорових рішень та функціонального призначення: вікна, двері, балконні блоки, балкони, лоджії, паралельно-розсувні системи, офісні перегородки, зимові сади тощо. Щорічно технічні спеціалісти компанії REHAU проводять аудит нашого виробництва на відповідність європейським стандартам якості, результатом якого є отримання нами статусу «Авторизований партнер REHAU».

Для зручності клієнтів у нашому шоу-румі можна ознайомитися із зразками профільних систем, деякими видами металопластикових конструкцій, широким спектром ламінованих покриттів на різний смак та стиль, багатим асортиментом підвіконників, віконних та дверних ручок, протизламних систем та дитячих замків, москітних сіток. Ми цінуємо час замовників нашої продукції, тож намагаємося запропонувати максимальний вибір супутніх товарів перевіреної та найвищої якості для досягнення безпеки та комфорту оселі клієнта, задоволення його естетичних уподобань.

Успішна праця з 2001 року
Авторизовані партери концерну REHAU з 2004 року
Близько 200 тис якісних металопластикових конструкцій
Майже 40 тис задоволених клієнтів
Використовуємо якісну сировину і дотримуємося міжнародних та вітчизняних стандартів
Застосовуємо посилене армування у кольорових конструкціях для збереження їх статичності (армуючі пластини товщиною від 1,5 мм)
Як ми працюємо
1
Консультація
Менеджери допомагають обрати клієнту необхідні складові сучасного металопластикового вікна - серію профілю ПВХ (в залежності від об'єкту засклення), вид склопакету, фурнітуру, віконні ручки, додаткову необхідну комплектацію (підвіконня, відливи, москітні сітки тощо). Прораховується попередня вартість замовлення.
2
Замір
Виїзд замірника безпосередньо на об'єкт, де приймається остаточне рішення по конфігурації та розмірах віконної конструкції.
3
Кошторис та договір
На основі уточнених даних підраховується остаточна вартість замовлення. Укладається договір та вноситься аванс.
4
Виробництво
У залежності від виду конструкції (у білому профілі чи в кольоровій ламінації) термін виготовлення може бути від 5 до 20 робочих днів.
5
Встановлення
Після того, як віконна конструкція виготовлена, менеджер повідомляє клієнта і домовляється з ним про день та годину початку встановлення. По завершенню робіт підписуються відповідні документи.
Партнери