Віконні та дверні
ручки і замки

Пропонуємо віконні та дверні ручки німецького виробника HOPPE, які зарекомендували себе як якісний та довговічний продукт, що відповідає сучасним вимогам ринку.
всі комплектуючі
Група компаній HOPPE заснована у 1952 році в Германії і на сьогодні має 7 заводів в Європі та США. Головний офіс знаходиться у Швейцарії.
Самоблокування (HOPPE SECUSTIK)
Механізм HOPPE SECUSTIK містить у собі функціональний вузол для самоблокування, що миттєво спрацьовує при будь-яких зовнішніх впливах на вікно. При цьому вікно блокується з середини, що перешкоджає проникненню в приміщення з вулиці.
Акустичні сигнали (HOPPE SECUSTIK)
При повороті ручки SECUSTIK на 180 градусів від закритого до відкидного положення вікна, внутрішній механізм ручки робить серію акустичних сигналів (схоже на потріскування), які привертають увагу та попереджають про маніпуляції з вікном.
З замком
Для безпеки дітей є ручки із замком, в яких за допомогою ключика блокується стулка в закритому положенні. Дитина не зможе самостійно відкрити вікно, а отже, зменшуються ризики травм.
Двосторонні ручки
На балконні двері пропонуються двосторонні ручки , які дозволяють закривати двері з обох сторін. Як варіант, можна встановити зі сторони балкону ручку-мушлю.
Доводчик
Механічний пристрій, який автоматично закриває відкриті двері. Зменшує знос петель та іншої фурнітури. Для спрацьовування засувки замка достатньо легкого руху.
Моноблок
Двері зачиняються як всередині, так і зовні, що виключає можливість бути зачиненим на балконі. В конструкції дві дзеркально розташовані ручки, з'єднані між собою кріпленнями.
Офісні ручки
Найбільш застосовні в тому випадку, якщо на дверях встановлений роликовий замок. Офісні ручки мають широкий спектр декоративних оздоблень, розмірів та модифікацій.
Ручки HOPPE
Інші комплектуючі