Склопакети
Складаються із 2х і більше листів скла, між котрими розміщені камери з повітрям або інертним газом аргоном / криптоном. Газ виконує роль «термоса», не дозволяючи теплому повітрю покинути приміщення.
всі комплектуючі
Склопакет складається з листів скла, скріплених між собою алюмінієвою або пластиковою рамкою та бутилом (первинна герметизація) і двохкомпонентним герметиком (вторинна герметизація).
Товщина склопакета 33 - 51 мм
Кількість камер: 1 - 3
Інертний газ аргон, криптон або повітря всередені
Конструкція склопакета
При цьому листи скла в одному склопакеті можуть бути різними за товщиною: від 4 до 8 мм. Це стосується і відстані між листами, тобто розміру теплової рамки: від 6 до 20 мм.
1 камера
2 камери
3 камери
Відповідно до вимог сучасного ДСТУ при заскленні опалюваних приміщень, ми наповнюємо камери між листами скла
інертними газами - аргоном або криптоном. Газ підвищує теплоізоляцію і не дозволяє теплому повітрю виходити з приміщення. Криптон забезпечує найвищі показники енергозбереження та звукоізоляції. Повітря використовується тільки в звичайних склопакетах, розрахованих виключно на неопалювані приміщення.
Тепла рамка в склопакеті
Пластикова рамка на 7-10% підвищує опір теплопередачі та зменшує крайовий ефект запотівання вікна і «випадіння роси». Ми пропонуємо для металопластикових конструкцій в білому дизайні теплу дистанційну рамку сірого кольору, а для кольорових або ламінованих вікон – чорну.
Види скла
Звичайне
Скло найвищої марки М1 (флоат-скло) без додаткових енергозберігаючих напилень. В камерах звичайне атмосферне повітря. Використовується при засклені технічних приміщень та балконів без опалювання.
Енергозберігаюче
Скло з енергозберігаючим напиленням. В камерах інертний газ (аргон чи криптон). Відповідно до держстандартів, у житлові приміщення обов'язково необхідно встановлювати конструкції із енергозберігаючими склопакетами.

на 15 % зменшує нагрів приміщення влітку
на 30 % зменшує тепловіддачу приміщення взимку

Мультифункціональне
Скло з енергозберігаючим напиленням та металічним покриттям в декілька слоїв. Прозоре із середини і дещо дзеркальне зовні - знижує тепловтрати взимку та забезпечує суттєвий захист від сонця влітку. Пропускає необхідний рослинам ультрафіолет та відсіює велику частину інфрачервоного випромінювання, яке нагріває приміщення.

на 18 %
зменшує нагрів приміщення влітку
на 34 % зменшує тепловіддачу приміщення взимку

Формула склопакета
При замовленні вікна, особливу увагу потрібно звернути на формулу склопакету, прописану у комерційній пропозиції. Наприклад:
4i - 14Ar - 4 - 14Ar - 4i
4
товщина скла у міліметрах
i
енергоефективний або теплозберігаючий шар
14
відстань між листами скла у міліметрах
Ar
інертний газ аргон у камерах
Показники у формулі йдуть по порядку - показник товщини скла, потім ширини камери, потім знову скла і т.д. У прикладі двокамерний склопакет з трьома склами шириною 4 мм кожне. Відстань між листами скла - 14 мм. Зовнішнє та внутрішнє скло із енергоефективним напиленням і звичайне скло посередині. Камери заповнені газом аргоном. Газ аргон є інертним, тому він не вступає в реакцію з металізованим енергозберігаючим покриттям, що дозволяє останньому не осипатися і виконувати свої функції довгі роки експлуатації.
Після встановлення металопластикових конструкцій на об'єкті, можна самостійно перевірити вид склопакетів. На кожному склопакеті є наклейка із його формулою.
Таблиця розповсюджених склопакетів
Інші комплектуючі