Москітні сітки
для вікон та дверей
Захищають від комах та пуху. Конструкція антикорозійна. Виготовляємо сітки всіх розмірів в білому, коричневому, сірому кольорах, з текстурою світлого та темного дерева.
всі комплектуючі
20 років виготовляємо москітні сітки за розмірами замовника, тобто індивідуально під кожне вікно або двері.
Стандартні сітки
Конструкція сіток нерухомо кріпиться із зовнішнього боку вікна за рахунок металевих поворотних спеціальних гачків, що не вимагає просверлення отворів у віконній рамі.
Сітки білого або коричневого кольору. Виготовляються із екструдованого алюмінієвого профілю, покритого порошковою фарбою, яка стійка до корозії, перепадів температур та різних хімічних впливів.
Ширша рамка та існує широкий вибір кольорових рішень. Такі москітні сітки виготовлені із більш товщого листа алюмінієвого профілю, вирізняються покращеними кріпленнями.
Москітні сітки Віндпласт
Преміальні сітки
Сама сітка і в стандартних, і в преміальних моделях виготовлена з міцного полімерного матеріалу – фіберглассу, який стійкий до зовнішніх атмосферних впливів. Розмір комірок в сітці (1х1мм). Колір – сірий.
Сітки можна легко зняти з вікна на зимовий період. Промиваються теплою водою для усунення забруднень пилом в кінці кожного сезону використання.
Інші комплектуючі