виробництво «ВІНДПЛАСТ»
Розсувні системи
Эргономічне рішення з панорамним видом для веранд, терас, «зимових садів», балконів та лоджій. Окрім розсування є функція відкидання стулки для провітрювання приміщень.
1
максимальне потрапляння світла в приміщення
2
довговічність та безпека завдяки фурнітурі Siegenia
3
збільшення ширини проєму
4
хімічно інертний та довговічний матеріал
Паралельно-розсувна система – це металопластикова конструкція, яка складається із двох і більше стулок, де активна частина зміщується при відкритті на себе та відводиться вздовж пасивної частини паралельно. Також активну стулку можна ставити у положення «відкидання» для провітрювання приміщення. Всі елементи системи забезпечують її герметичність та можливість автоматичного закриття стулки з використанням багатофункціональної ручки.
Допустимі розміри стулок по висоті від 840 мм до 2360 мм, ширина від 670 мм до 1600 мм, максимальна вага стулок до 200 кг.
Паралельно-розсувні системи встановлюють на верандах, терасах, «зимових садах», балконах, лоджіях, забезпечуючи прекрасний панорамний вид, максимальне потрапляння світла в приміщення, збільшення ширини проєму. Це сучасне інженерне рішення, яке задовольняє потребу клієнта в ергономіці та раціональному використанню приміщень.
Легкість експлуатації паралельно-розсувної системи забезпечує використання високоякісної фурнітури німецької компанії Siegenia. Дана фурнітура довговічна, оскільки захищена від корозії титаново-срібним покриттям, яке також надає їй гарний вигляд з металевим полиском. Вагомою перевагою використання фурнітури Siegenia Titan є додатковий захист від несанкціонованого проникнення в приміщення, що досягається завдяки грибковидним цапфам, розташованими по периметру стулки в комплекті із відповідними планками із спеціальної сталі.
Інші вироби «Віндпласт»