Фурнітура для вікон та дверей
Фурнітура від лідерів европейського ринку - німецького виробника Siegenia Aubi, австрійскої компанії Mayer & Co (MACO) та турецької компанії Vorne.
всі комплектуючі
Німецька компанія Siegenia Aubi започаткована в 1914 році і вже більше століття виготовляє якісну фурнітуру до вікон та дверей.
Висока сумісність механізмів
Cистема фурнітури Siegenia FAVORIT має високу внутрішню сумісність механізмів завдяки модульному набору елементів.
Варіативність
Великі можливості в проектуванні арочних, трапецієвидних конструкцій, легке відкривання яких здійснюється завдяки використанню фурнітури FAVORIT RB / SF.
Підвищена протизламність
Застосування високоякісної технічно досконалої фурнітури FAVORIT Si-line S-ES забезпечує високий клас протизламності металопластикових конструкцій.
Вишуканий дизайн
Екологічна безпека
Антикорозійне покриття
Фурнітура Siegenia Aubi
Siegenia Titan
При виробництві паралельно-розсувних систем, ми надаємо перевагу фурнітурі Siegenia Titan. Дана фурнітура довговічна,
оскільки захищена від корозії титаново-срібним покриттям, яке також забезпечує їй гарний вигляд з металевим полиском.
Перевагою Siegenia Titan також є додатковий захист від несанкціонованого проникнення в приміщення, що досягається завдяки грибковидним цапфам, розташованими по периметру стулки в комплекті із відповідними планками із спеціальної сталі.
Австрійська фірма Mayer & Co заснована в 1947 році. З 1957 року підприємство спеціалізується на виробництві мінімалістичної поворотно-відкидної фурнітури.
Протизламність
Фурнітура МАСO MULTI має 4 клас зламостійкості завдяки системі замикання i.S. Це оригінальна будова цапф, яка у взаємодії із запірними планками забезпечує тісне прилягання стулки.
Безшумність та довговічність
Всі елементи фурнітури покриті воском, що перешкоджає надмірному тертю та запобігає зношуванню частин, а також робить користування модулями зручним та безшумним.
Блокування відкривання
Замок встановлюється на поворотній стулці внизу, що не дасть можливості дитині без нагляду дорослих самостійно відкрити вікно, що безперечно врятує її життя та здоров'я.
Блокування помилкової дії
Поворотно-відкидний механізм запобігає при повороті віконної ручки одночасно відкривати і відкинути стулку вікна.
Захована фурнітура та теплоізоляція
MACO MULTI INVISIBLE захована, що підвищує теплоізоляцію, оскільки фурнітура повністю захована в фальці та не взаємодіє із теплим повітрям в приміщенні.
Антикорозійне покриття TRICOAT
Фурнітура MACO
Турецька компанія Vorne заснована в 1985 році та за короткий час стала одним з лідерів європейського ринку фурнітури. Повний цикл виробництва - від отримання заготовок до виготовлення якісного кінцевого продукту зумовлює помірну ціну виробів.
Антикорозійне покриття
Трьохрівневе антикорозійне покриття (із хрому, цинку та воску на молекулярному рівні), завдяки чому піддається мінімальному впливу зовнішнього середовища на деталі;
Варіативність
Всі елементи можуть використовуватися у різних комбінаціях. Також є різні варіанти для вікон із поворотно-відкидними та поворотними стулками.
Розрахована на велику вагу
Дверні та віконні петлі розраховані на велику вагу стулок (до 130 кг) та мають ідентичні шаблони, що дозволяє мінімізувати час встановлення виробів із ПВХ.
Праві + ліві модулі
Мікровентиляція
Демократичні ціни
Фурнітура VORNE
Інші комплектуючі