Послуги
01. Замір
Політика нашої компанії полягає у відповідальності за повний цикл роботи з клієнтом «замір – виробництво – встановлення – гарантійне обслуговування». Тому попередній прорахунок металопластикових конструкцій (вікон, балконів, балконних блоків тощо) може здійснюватися за приблизними розмірами зі слів замовника або відповідно до комерційних пропозицій інших віконних компаній. Проте, якщо клієнт виявив бажання працювати з нами, то виїзд замірника на об'єкт - необхідна процедура для зняття точних розмірів, обговорення всіх нюансів відносно виготовлення та встановлення продукції.
Поширені питання, які обговорюються безпосередньо на об'єкті із замірником нашої компанії:
1
конфігурація віконної конструкції
2
кількість та напрямок відкривання віконних стулок
3
розмір та кількість добірних профілів, якщо в цьому є потреба
4
підтвердження кольору ламінації;
5
додаткові роботи (вирізання утеплювача, стін, проєму тощо)
6
чи потрібні нащільники
Спеціаліст нашої компанії, перебуваючи на об'єкті, не тільки врахує всі конструктивні особливості, а й порадить у разі необхідності грамотні технічні та практичні рішення. Для того, щоб металопластикова конструкція мала бездоганний вигляд та виконувала своє призначення максимально довгий період часу, у кожному конкретному випадку необхідний індивідуальний підхід.
02. Регулювання металопластикових конструкцій
Майстри нашої компанії проводять роботи із регулювання вікон та дверей. У телефонному режимі ви можете описати проблему, яка виникла під час експлуатації металопластикової конструкції, а спеціаліст зорієнтує по приблизній вартості робіт по усуненню даної проблеми. Остаточна вартість оголошується безпосередньо на об'єкті, після ознайомлення із ситуацією. Можливо, потрібне буде тільки механічне регулювання, або ж доукомплектація фурнітури чи, навіть, незначний ремонт.
03. Заміна склопакетів
Найбільші тепловтрати у будь-якому приміщенні відбуваються через наявні вікна або скляні двері. Відомо, що термін придатності склопакету становить приблизно 10-15 років. Склопакет - світлопрозора конструкція, яка складається із двох і більше листів скла однакового розміру, скріплених (склеєних) між собою у порядку: лист скла - повітряна камера (газ) - лист скла - і т.д. Скріплення листів скла відбувається за рахунок використання алюмінієвої або пластикової дистанційної рамки та бутилу (первинна герметизація) і двохкомпонентних герметиків (вторинна герметизація).
Як визначити чи вийшов строк служби у Ваших склопакетів?
Все просто: склопакет повинен бути цілісним, прозорим без будь-яких вкраплень та розмитостей. Якщо склопакет всередині «запотіває», тобто збирається конденсат, то такий склопакет необхідно замінити. Ще одна проблема – помутніння склопакету. Це означає, що склопакет «виробив» свій ресурс, і при подальшій його експлуатації помутніння буде лише збільшуватися. У такому випадку склопакет не виконує своєї функції з опору теплопередачі, і звичайно підлягає заміні. Якщо встановленим склопакетам вже більше 15 років.
Функціонал та характеристики склопакетів
Функціонал склопакетів постійно вдосконалюється і змінюється в сторону зростання коефіцієнтів опору теплопередачі, сонцезахисних властивостей. Також з'явилася можливість встановлення теплої пластикової рамки, що на 7-10% підвищує опір теплопередачі та зменшує крайовий ефект запотівання вікна і «випадіння роси». Якщо раніше в камерах склопакетів знаходилося повітря, то зараз поміщають інертні гази – аргон або криптон, які значно підвищують корисні властивості склопакета: енергоефективність та звукоізоляцію. Тому, заміна старих неефективних склопакетів на нові сучасні значно знизить тепловтрати приміщення, підвищить комфорт за рахунок кращої звукоізоляції та зменшить витрати із сімейного бюджету на оплату опалення або кондиціювання оселі.
Процедура заміни склопакетів
1
виїзд майстра для зняття точних замірів склопакетів
2
виготовлення самих склопакетів
3
заміна старих склопакетів на нові
Необхідно зауважити, що така процедура вкрай швидка (заміна одного склопакету займає в середньому 20 хвилин), проходить без руйнування відкосів, підвіконня чи профілю, економічно дуже вигідна, оскільки здійснюється оплата тільки склопакетів та й вартість робіт по встановленню набагато нижча, ніж монтаж металопластикової конструкції (при заміні цілого вікна, а не лише склопакетів).
Коли потрібна заміна склопакетів:
1
вашим склопакетам вже більше 10 років
2
на склопакетах з'явилися плями або вкраплення;
3
періодично на склопакеті випадає конденсат (або вікна «течуть»)
4
для підвищення коефіцієнту опору теплопередачі склопакета
Для кого буде актуальною заміна склопакетів:
1
для тих, хто хоче заощадити витрати на рахунках за опалювання чи кондиціювання оселі
2
для тих, хто не готовий розпочинати ремонт, а бажає зробити модернізацію вікон «без шуму та пилу»;
3
для тих, хто хоче захистити своє приміщення від надмірного сонця;
4
для тих, хто прагне підняти рівень звукоізоляції