Система монтажу
«тепле підвіконня»
«Тепле підвіконня» - пенополістерольний підставочний профіль REHAU, зберігаючий тепло, мінімізуючий протяги і випадання конденсату між вікном та підвіконням.
всі комплектуючі
Компанія REHAU заснована в 1948 році в Німеччині в місті Рехау. Сьогодні концерн представлений на всіх п'яти континентах - в 53 країнах світу, і має 42 заводи в 21 країні та 170 філій по всьому світу.
Високий показник теплоізоляції (0,04 ВТ/м2)
Витримує велику вагу та стійкий до деформації
Високі вологостійкість, жорсткість та щільність (150 кг/м3)
Хімічно інертний та довговічний матеріал
Система монтажу «тепле підвіконня» є інноваційним доповненням до підвищення енергоефективності вікон та усунення такого явища як «дме холодом від підвіконня». Будь-яке вікно завжди встановлюється на підставочний профіль. Це робиться для того, щоб з внутрішньої сторони приміщення була можливість встановити підвіконня, а з зовнішньої, тобто з вулиці – відлив, який є обов'язковим відповідно до Державних будівельних норм.
Підставочні профілі зазвичай зроблені із тонкого пластику, тому на стику вікна в проємі виникає так званий «місток холоду». Коли настає холодна пора року, то внаслідок перепаду температур зовні та всередині приміщення, можна отримати випадіння конденсату на стику вікна та підвіконня. Є рішення як уникнути цього небажаного явища, необхідно замовити додаткову опцію - систему монтажу «тепле підвіконня».
Суть полягає в тому, що замість пластикового встановлюється пінополістирольний підставочний профіль, який виготовлений з використанням пінополістиролу NEOPOR та поставляється компанією REHAU. Даний теплий підставочний профіль, який ми використовуємо, ідеально підходить до всіх профільних систем REHAU.
Підставочний профіль REHAU
З 2004 року ми є авторизованим партнером компанії REHAU та гарантуємо оригинальність всіх комплектуючих.
Інші комплектуючі
044 593-09-94
095 814-09-65
067 407-99-78
063 956-11-30
vindplast_office@ukr.net
2001 - 2020. ТОВ "ВІНДПЛАСТ"
facebook