виробництво «ВІНДПЛАСТ»
Металопластикові двері
Вхідні та міжкімнатні ПВХ двері профільних систем REHAU Euro-Design 60,
Euro-Design 70, Brilliant Design або Synego.
Вхідні двері – це один із обов'язкових елементів будівлі, який піддається найчастішому використанню. Естетика та надійність – основні характеристики при виборі вхідних дверей.
Різноманітність засклення
Можливість використання у конструкціях броньованого, матового, фігурного скла або триплексу, а також теплих сандвіч-панелей є безперечною перевагою на ринку дверей.
Надійність та протизламність
Вхідні металопластикові двері відрізняються посиленим армуванням, що забезпечує конструкцію максимальною жорсткістю та дозволяє встановлювати протизламну фурнітуру.
Теплостійкість та звукоізоляція
При встановленні вхідних дверей використовуються додаткові прижими, які надійно та щільно притискають дверне полотно до рами, таким чином досягається зберігання тепла в приміщенні та покращується звукоізоляція.
Ламінаційні плівки
Ламінаційні плівки дають можливість підібрати варіант для задоволення будь-якого дизайнерського рішення щодо текстури поверхонь виробів із ПВХ.
Довговічність
Особливістю вхідних металопластикових дверей є встановлення спеціальної фурнітури, розрахованої на часте відкривання та закривання конструкції.
Вхідні двері ПВХ
Профілі REHAU
Існує широкий вибір профільних систем з яких можуть виготовлятися вхідні двері з різною монтажною глибиною:
60 мм (REHAU ECOSOL 60)
70 мм (REHAU EURO 70, REHAU BRILLANT DESIGN)
80 мм (REHAU SYNEGO)
Різноманітність засклення
Загартоване скло або триплекс, тонуючі плівки, звичайне скло М1, сендвіч-панелі тощо.
Довгий період експлуатації
Легкі та довговічні в експлуатації, не потребують специфічного догляду. Стійкі до вологи, не піддаються деформації після довгого періоду експлуатації. Не утворюється грибок.
Ламінаційні плівки
Ламінаційні плівки дають можливість підібрати варіант для задоволення будь-якого дизайнерського рішення щодо текстури та кольору поверхонь виробів із ПВХ.
Звукоізоляційні властивості
Міжкімнатні металопластикові двері
Інші вироби «Віндпласт»